Drzwi drewniane - SOFTLINE 68

Idealna kombinacja wysokiej jakości i naturalnego piękna

  1. Elegancki design, na który składa się piękna forma zaokrąglonego profilu o opływowych kształtach o gładkiej, lśniącej powierzchni. Drzwi dostępne w trzech gatunkach drewna: sosna, meranti 450+ i modrzew.
  2. Wysoka jakość dzięki najlepszym komponentom oraz wykorzystaniu do produkcji wyłącznie wyselekcjonowanego drewna.
  3. Dbałość o ekologię, dzięki zastosowaniu specjalnych lakierów należących do grupy lakierów wodnych. 
  4. Doskonała trwałość stolarki, dzięki aluminiowej listwie zabezpieczającej drewno przed promieniami UV i wodą spływającą z szyby oraz termookapnika ułatwiającego odprowadzanie wody.
  5. Możliwość dowolnej aranżacji, dzięki bogatej ofercie farb kryjących i transparentnych.
  6. Wysoki poziom energooszczędności zapewniony dzięki optymalnej jakości materiałom wykorzystanym do produkcji, specjalnemu systemowi uszczelnienia i odpowiednim pakietom szybowym.
  7. Zastosowanie niskiego progu, który zapewnia wygodne użytkowanie.
Dane techniczne
PROFIL Profil o głębokości zabudowy 68 mm w trzech gatunkach drewna: trzywarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna i modrzew.
SZYBY Maksymalna grubość pakietu szybowego to 32 mm, o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,8 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W ofercie szeroki asortyment wypełnień drzwiowych.
RAMKA W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.
OKUCIA Trzypunktowa zasuwnica hakowa i 3 zawiasy. Baka protect 3D (w tym jeden z zabezpieczeniem przed wybiciem).
USZCZELNIENIE Uszczelnienie centralne.
KOLORYSTYKA Bogata oferta farb kryjących (paleta RAL) lub transparentnych.